Наш навчальний заклад
Порядок прийому дітей до закладу
 
 
 
 
 

 
 
 
Шановні батьки!
      Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста,пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади на сайті та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.
         Для вибору найближчого садочку можете скористатися Картою дитсадочків, а також завітати на сайти дошкільних навчальних закладів .
       Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму . Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
    При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
         При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному садочку або іншому закладі Вашого мікрорайону.
         Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Шановні громадяни! При реєстрації дитини до дитячого садочка дотримуйтесь наступних правил:

             Вводити персональні дані можна тільки українською мовою.

        Дані динини повинні відповідати свідоцтву про народження. У разі неправильного запису (фальсифікації) серії та номеру свідоцтва, дати народження Ви не будете зараховані до дитячого садочку.

      В полі «Примітка» можна вводити додаткову інформацію (рік вступу та ін.).

      Перевірте всі дані перед натисненням кнопки "Зареєструвати" - зміна даних після реєстрації власноруч неможлива.

    У разі потреби закладу компенсуючого типу (спеціальний, санаторний, що може бути засвідчено документально) слід обов'язково вказати про це в реєстраційній формі та вибрати в полі ваду фізичного розвитку.

        Ви несете персональну відповідальність за дані, внесені в заявці