Меню 15.04.2024 МЕНЮ 15.04.2024 СНІДАНОК: овочі припущені в сметанному соусі, суфле яєчне, каша молочна з ячмінної крупи з вершковим маслом, яблуко свіже ОБІД: суп болгарський, макарони відварені з овочами, кульки рибні, хліб цільнозерновий, сік ВЕЧЕРЯ: зрази картопляні з курячим м'ясом, соус з буряків, квасоля в томатному соусі, хліб ціфльнозерновий, каркаде РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ: січеники м'ясні, овочева паелья, фруктовий салат

Наш навчальний заклад
Історія дошкільного закладу
Садочок «Сонечко» знаходиться в мальовничому місці України - Вінниця, яку огортає своєю граційною талією річка Південний Буг.
Історія нашого садочку розпочалася більше як півстоліття тому. Із покоління в покоління він розвивався та удосконалювався і дійшовши до сьогодення вирізняється з поміж інших дитячих установ: різноманітним та сучасним ландшафтним дизайном, укомплектованими та творчо оформленими ігровими майданчиками.
Проходячи стежинами цього оазису ми поринаємо в квітучий та барвистий світ. Тут малята можуть познайомитись із казковими героями, на стежині «У гостях у казки», також познайомитись з народними традиціями та звичаями на стежині «До бабусі на гостину», відчути безмежний світ пахощів на «Алеї ароматів», навчитись доглядати та спостерігати за квітами на «Альпійській гірці».
Садочок є одним з найбільших в місті, в ньому функціонує 18 груп, з яких: 4 - для дітей раннього віку, 2 - спеціалізованих для дітей з порушенням мовлення та 12 груп загального розвитку для дітей віком від 3 до 7 років.

У дитячому садочку створюють атмосферу затишку та комфорту 37 творчих та відданих своїй праці педагогів-дошкільників, які працюють над всебічним розвитком дітей.
Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №31 «Сонечко» виступає не лише головним суб'єктом інноваційної діяльності, а й її організатором. Ми не задовольняємося традиційними підходами, а налаштовані на творчість, експериментування, пошук; прагнемо до відображення у будь-якій справі свого досвіду та власних стильових характеристик педагогічної діяльності.

Педагогами були розроблені плани занять для різних вікових груп, картотеки дидактичних, сюжетно-рольових, творчих, рухливих ігор та ігор-драматизацій. Також були розроблені сценарії світ та розваг. Закуплена наукова, методична, довідкова, художня література, відео та аудіо матеріали, таблиці, схеми, ілюстрації, настільні ігри, календарі природи.
Наш садочок має 4 групи раннього віку («Крихітки», «Сонячний промінчик», «Веселий вулик», "Грайлики").
Ми поспали, ми поїли,
Й на горшочках посиділи,
Ручками попрацювали
В казку в гості завітали.

4 групи молодшого дошкільного віку. Діти цього віку починають ознайомлюватись з танцювальною діяльністю, продовжують здобувати навики співу на музичних заняттях. Назви груп цікаві та оригінальні: «Гномики», «Цікавинка», «Ласунчики", "Бджілки".
Раз, два, три - порахували
Пташенят всіх відгадали
Танцювали і співали
Друзів всіх розвеселяли.

Із року в рік підвищується пізнавальний розвиток дітей. Саме до цього віку відносяться середні групи («Джерельце», «Здоровячки», «Метелики», «Невгамовні»). Діти цього віку дуже допитливі, тому вивчаючи країну «Екологознай», діти виявили цікавість пізнавати та доглядати за рослинами.
Ми рослинки доглядали
Пізнавали, поливали
В землю кинув насінинку -
Ось і виросла рослинка.

Групи старшого дошкільного віку («Дзвіночок», «Всезнайки», «Розумники», "Пташенята") вирізняються своєю активною цікавістю до всього нового, намагаються пізнавати якомога більше різноманітної інформації, показуючи свою ерудованість в різних видах пізнавальної діяльності.
Вундеркінди - старшачки
Прочитати вірш змогли
І додати, і відняти
І у казці роль зіграти.

Мелодично співзвучні назви «Квітковий водограй», «Ромашка» мають логопедичний напрямок. Наставниками яких є два професіонали своєї справи вчителі-логопеди: Горобець Т. та Демченко О. Не менш важливу роль у повсякденному житті дошкільників має і практичний психолог нашого садка Плахотнюк С., яка завжди зрозуміє та підтримає у вирішенні проблем.
Здоров'я наших дітей професійно підтримує медичний працівник нашого закладу: старша медична сестра Лісняк З.
Усім методичним процесом нашого садка керують професіонали своєї справи Слива Л. та Піщек Ж., які знаходять цікаві та інноваційні творчі проекти для розвитку малечі.
Завдяки завідуючій закладу Дацюк Наталії відбулися кардинальні зміни в житті садочку. Під її керівництвом було здобуто чимало обласних та всеукраїнських перемог на різних фестивалях, виставках, конкурсах. Саме завдяки керівнику та очолюваним ним колективу наш заклад професійно та творчо зростає та досяг певного рівня.