Наш навчальний заклад
Подорож по країні "Екологознай"
Ландшафтний дизайн  дошкільного навчального закладу "Сонечко"

Цим питанням зацікавився і наш садочок.
Ландшафтний дизайн - це напрям, діяльність якого цілком присвячена створенню для людини штучного середовища, що дозволяє повністю відчути повноту гармонії за допомогою використання природних компонентів. В якості таких природних компонентів використовується: вода, різні види рослин, рельєф, а також малі архітектурні форми. Крім цього, широке застосування знайшли різні елементи, які створюють затишок і неповторний вигляд території: декоративні доріжки і містки, створення штучних водойм, альтанок для відпочинку і навіть зведення альпійських гірок.
Ландшафтний дизайн - ідеальний спосіб зробити садочок привабливим, цікавим для дітей де вони могли переміститися в «Країні Казок». Також дає перевагу садочку виразити себе з поміж інших дошкільних установ.
Наприклад, на території нашої установи є куточки казок, де оживають їхні герої, такі як «Три ведмеді», «Колобок» та інші.

Також за допомогою батьків для дітей побудований будинок Баби-Яги, і не забули про саму героїню.

А ще, щоб діти на власному досвіді знали про українські традиції та обереги на території зведена українська хата з подвір'ям, візочок, колодязь. Тут вихователі разом з дітьми проводять заняття, грають в сюжетно-рольові ігри та просто відпочивають.

Ще у нашому дитсадку є подвір'я лісника, де діти разом з батьками можуть вільно роздивитись, що потрібно для праці, побачити шалаш для сіна, вулик для бджіл, будку для собачки і багато іншого.

Вихователі за допомогою батьків та самих вихованців щороку прикрашають наш садочок, але не за рахунок дорогого інвентаря, а

використовуючи покидьковий матеріал. Це для дітей приємно і цікаво, адже таким чином вони рятують природу.

Наприклад на зупинці «Лікарських трав» виготовили чудові ромашки та дзвіночки.

На зупинці «Сад карликових форм» - чудернацьких їжачків, також вихователі з вихованцями усіх груп виготовляють бджілок, мурашок, метеликів та інших комах.

На зупинці «Лісової фантазії» вихователі разом з батьками створили такі умови, де дитина потрапляє у світ справжнього лісу. Тут і мурашник з сімейкою мурашок, справжнє болото з жабками, різноманітні лісові дерева,

починаючи від ялинки, дуба, закінчуючи різними кущами. А ще через доріжку видніється дід, який рибалить у озері.

Все це створює тихий, затишний осередок для наших вихованців.

На цьому наша подорож не закінчується. Ми раді бачити вас у нашому садочку.